Dodany: 2013-03-20 12:42:52

 

Na czym polega pomoc prawna w przypadku eksmisji Mieć własne cztery kąty – tego potrzebuje każdy z nas. Często zdarza się jednak tak, że nie tylko nie posiadamy własnych czterech kątów, ale również z obecnie zajmowanego miejsca ktoś chce nas eksmitować.

 

Takie eksmisje zdarzają się nawet z mieszkań własnościowych jednak są warunki, które musi spełniać eksmitowana osoba, jak choćby stwarzanie zagrożenia dla innych domowników, czy mieszkańców bloku, w którym znajduje się mieszkanie eksmitowanego. Eksmisji poddaje się też rodziny, które zalegają z opłatami za mieszkanie i najczęściej oddaje im się lokalne, w których nikt nie chciałby mieszkać.

 

Najgorsze w takich procesach jest to, że osoby takie nie mają pieniędzy na obronę siebie w sądzie i walkę o swoje prawa. Adwokat gdańsk uważa, że najważniejsze to by coraz większa liczba osób pracujących jako adwokaci – decydowała się na prace w ramach wolontariatu zwłaszcza w takich przypadkach i sprawach mieszkaniowych, w tym eksmisji. Dlatego też warto jest szukać takich osób, bo często adwokat gdańsk udziela porad darmowych jednak nie mówi o tym głośno. Szukajmy więc pomocy w razie eksmisji, zwłaszcza, jeśli często decyzja o niej jest mocno naciągana przez spółdzielnie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Na czym polega pomoc prawna w przypadku eksmisji
Nick: