Dodany: 2013-03-20 11:52:54

 

Jakie uprawnienia ma radca prawnyKażdy pracownik kancelarii prawnej, niezależnie od tego, czy jest adwokatem, czy notariuszem – ma swoje określone zadania i obowiązki, z którymi musi radzić sobie na co dzień.

 

Radca prawny gdańsk ma te same uprawnienia i zadania co adwokat, tyle tylko, że radca prawny nie może reprezentować swojego klienta w sądzie w sprawach karnych. Tego nie może, z racji tego, że kwalifikacje takiej osoby w tej kwestii są nieco inne, ale również może ona podlegać zatrudnieniu, czego w przypadku adwokata nie ma. Radca prawny gdańsk uważa, że ich obowiązki – radców i adwokatów często są mylone z tym, czym są obowiązki prokuratora, który osądza i stara się w śledztwie znaleźć to, czego oczekują konkretnie oskarżający.

 

Radca prawny gdańsk przypomina jednak, że do głównych zadań osób zatrudnianych na miejscu adwokata czy radcy prawnego jest obrona tych, którzy nie mają szans na samoobronę przed sądem. Radca prawny gdańsk uważa, że wielu ludzi prze to mylnie spojrzenie na obowiązek adwokata – nie chcą być z nimi szczerzy , nawet jeśli to oni zasiadają na ławie oskarżonych i trzeba zrobić wszystko by wybronić swego zdania i swoich argumentów. Radca prawny gdańsk podpowiada więc, by zawsze być szczerym ze swoim obrońcą, bo to zawsze się opłaca..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jakie uprawnienia ma radca prawny
Nick: