Dodany: 2013-03-20 11:22:57

 

Na czym polega umowa o współpracyWśród wielu umów jakie możemy nawiązywać jest umowa, która odpowiada bardziej z tytułu prawa cywilnego niż prawa gospodarczego, czy karnego. To umowa o współpracy. Takie umowy podpisuje się między organizacjami porządku publicznego, między organizacjami, fundacjami, mediami, czy też organizatorami imprez.

 

Współpraca to szeroko rozumiany rodzaj zależności biznesowej, która jest dokładnie opisana w takiej umowie o współpracy. To, co najważniejsze w kwestii współpracy – to znalezienie takich zasad, które będą odpowiadać każdej ze stron współpracy u każda ze stron będzie się czuła usatysfakcjonowana tym co otrzymała. Radca prawny gdańsk to przede wszystkim osoba, która pomaga nam w sporządzaniu takiej umowy. Radca prawny gdańsk sam wielokrotnie podpisuje umowy o współpracy z firmami, które będzie reprezentować.

 

To co ważne, by w takiej umowie o współpracy były zawarte rzeczywiście wszystkie punkty tego, co znajduje się w umowie ustnej pomiędzy podmiotami. Radca prawny gdańsk radzi by zawsze wszystko spisywać, by nie trzeba było później wydobywać dodatkowych ustaleń poza umową niekoniecznie skutecznie od drugiej strony współpracy..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Na czym polega umowa o współpracy
Nick: