Dodany: 2013-02-14 13:10:12

 

Prawo budowlane Prawo budowlane to zespół zasad i norm od koncepcji, po zaprojektowanie i wybudowanie domu, czy innego obiektu. Prawo budowlane określa również jak ma zostać stworzona inwestycja, na jakich zasadach geodezyjno-budowlanych, a także jakie ma spełniać wymagania jako obiekt.

 

radca prawny katowice prawo budowlane poleca szczególnie tym, którzy zamierzają inwestować w nieruchomości. W takiej branży znajomość prawa budowlanego popłaca, bo nie jesteśmy skazani na innych tylko sami decydujemy, gdzie i jak co postawić, by było to zgodne z prawem i nie nadawało się to będzie do wyburzenia. Radca prawny Katowice również wielokrotnie reprezentował osoby, które z prawem budowlanym nie miały nic wspólnego i na wielu ziemiach, często nie do zabudowy postanowiły postawić sobie nieruchomość.

 

Takie samowolki budowlane to nie tylko sporo problemów prawnych, ale również tych związanych z karani, które należy zapłacić do urzędu jeśli sprawa wyjdzie na jaw, a takie przypadki zawsze wychodzą. Dlatego też radca prawny Katowice radzi by zawsze jednak w takich kwestiach przestrzegać prawa, bo jest to bardzo istotna kwestia dla tych, którzy nie lubią problemów..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Prawo budowlane
Nick: