Dodany: 2013-02-14 13:07:05
 

Prawo bankowePrawo w każdym banku to przede wszystkim umowa, którą z nim podpisujemy. Jednak niewielu z nas klientów wie, że bank ma też swoje wewnętrzne prawo, które jest prawem bankowym na określonych z góry zasadach.

 

Każdy bank ustala prawo zgodnie z obowiązującym prawem, które jest dla każdego kraju inne. Prawo bankowe, jak twierdzi radca prawny katowice to prawo ustalane po to, by banki wiedziały, że nie mogą podpisywać z klientami umów takich jak im się tylko podoba i że one również odpowiadają przed kimś, że ktoś ma nad nimi kontrolę. Prawo bankowe to prawo, które przede wszystkim ustala zasady jak klienci i banki się ze sobą porozumiewają i w jaki sposób współpracują. To ważne jak twierdzi radca prawny Katowice by nie tylko zasady były dobre, ale i skuteczne w swoim przestrzeganiu.

 

Prawo bankowe – inaczej niż inne prawo jest prawem wewnętrznym, dlatego jak twierdzi radca prawny Katowice nie jest łatwo ustalić sprawcę przestępstwa w takiej branży, często przestępcą staje się cały bank, który zaoferował klientowi niezgodne z prawem ustalenia, które to klient podpisał często nie mając o tym pojęcia..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Prawo bankowe
Nick: