Dodany: 2013-02-14 13:02:38

 

Prawo autorskiePrawo autorskie podobnie jak inne gałęzie prawa ustala konkretne zasady i normy, których trzeba przestrzegać przede wszystkim wtedy, kiedy dotyczy to w przypadku prawa autorskiego – tworzenia czegoś swojego, co może podchodzić pod prawo autorskie.

 

radca prawny katowice uważa, że największym dziś problemem dla prawa autorskiego jest przede wszystkim to, że istnieje coś takiego jak internet, który jest bardzo twórczym narzędziem dla mało twórczych osób, które raczej są przyzwyczajone do tworzenia wszelkiego rodzaju kopii, a nie swoich własnych materiałów.

 

Radca prawny Katowice uważa, że o prawo autorskie w sieci bardzo trudno jest walczyć, zwłaszcza wtedy, kiedy nie znamy źródła pochodzenia materiału, który został skopiowany. Radca prawny częśtochowa wielokrotnie dochodził praw osób, które tworząc coś swojego zostały w pewnym momencie podrobione, a więc i oszukane. Radca prawny Katowice uważa, że żadnych przejawów łamania tego, czy innego prawa nie można lekceważyć, bo może się to okazać po prostu przepustką do dalszych tego typu działań..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Prawo autorskie
Nick: